Yük Taşıma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yük Taşıma Oyunu Oyna

Yük Taşıma ; Tırınızla yolda ilerliyorsunuz. Hız sınırını aşmadan yola devam etmelisiniz. 80 km hızı geçmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde trafik polisi sizi yakalayacaktır. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıma Oyunu 4930 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 17 Araba Oyunları

Yük Taşıma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüklü Araba Yüklü Araba Arabaya yük doldurmak bu sefer çok zor. Kadının verdiği bavul top gibi eşyaları arabanın üstüne dengeli bir şekilde yerleştirerek arabanın hareket etmesini sağlamalısınız. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yukarı Tırman Yukarı Tırman Sürekli salladığınız ipi doğru zamanda BOŞLUK tuşuna bastığınızda fırlatacaksınız. En yukarı ulaşmaya çalışmalısınız. Beceri oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yukarı Çık Yukarı Çık Buzlar erimeden en yukarı çıkmaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını kullanarak buzdan buza atlayın. En ufak bir hata oyunu kaybetmenize sebep olabilir. Beceri oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Treni 3 Yük Treni 3 Yük treni oyunlarının 3. versiyonu. Ancak bunda yükleri devirmekten çok trenin enerjisini iyi kullanmak önemli. Space tuşuna basarak enerjiyi kullanıyorsunuz. Ancak zamanlamayı doğru yapmazsanız tren yüksek tepeleri çıkamaz. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Treni 2 Yük Treni 2 Harika bir yük taşıma oyunu. Çünkü önce yükleri yerleştirmeniz gerekiyor. Vagonlarınızı doldurup daha sonra onları devirmeden bitiş noktasına ulaşmaya çalışın. Beceri oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıyıcı 2 Yük Taşıyıcı 2 Bu oyun araba oyunları gibi hem araba kullanabileceğiniz bunun yanında dengeyi sağlamanız gereken zorlu ve eğlenceli bir oyun. Size verilen yükleri hedefe en az kayıpla götürmelisiniz. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıma 3 Yük Taşıma 3 Yük taşıma oyunlarına yenisi ekleniyor. İlk başta boşluk tuşuna basarak kamyonu dolduracaksınız. Daha sonra eksiksiz bir şekilde bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıma 2 Yük Taşıma 2 Yük taşıma oyunları diğer araba oyunlarına oranla biraz daha zor. Çünkü bu oyunlarda hem arabayı dengede tutmalısınız, aynı zamanda da taşıdığınız yükü devirmemelisiniz. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Yük Taşıma Yük Taşıma Tırınızla yolda ilerliyorsunuz. Hız sınırını aşmadan yola devam etmelisiniz. 80 km hızı geçmemeniz gerekiyor. Aksi takdirde trafik polisi sizi yakalayacaktır. Araba oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.