Barbie Havuzda

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Havuzda Oyunu Oyna

Barbie Havuzda ; Dört kızdan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Bahçede kaybolan eşyaları bulmaya çalışacaksınız. Mouse(fare) ile eşyalara tıklayabilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Havuzda Oyunu 632 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Barbie Oyunları

Barbie Havuzda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Star Barbie Bebek Star Barbie Bebek Çocukların sevdiğin Barbie Bebek oyuncağının birbirinden güzel oyunlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Star Barbie'yi elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Prenses Barbie Prenses Barbie Prensesimiz kendini prense beğendirmeye çalışıyor. Sizde ona kıyafette yardımcı olacaksınız. Oyunu mouse(fare) ile oynayabilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Oyuncak Barbie Oyuncak Barbie Çoğunuzun yakından tanıyacağı oyuncak bebek barbie yi süsleyebilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Gelin Barbie Gelin Barbie Barbie de gelin olmuş gidiyor. Süsleyip en iyi gelin yapıp onu mutlu edebilirsiniz. Oyunu mouse(fare) ile oynayabilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Bebek Barbie Bebek Barbie Sevilen oyuncak bebek Barbie şimdi de giydirme oyunu ile sizlerle. Oyunda sevimli Barbie'mize pijama giydiriyoruz. Yapmanız gereken fare(mouse) yardımıyla istediğiniz pijamayı Barbie'nin üzerine bırakmak. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Zıpla Barbie Zıpla Minik Barbie ile eğlenceli bir yükseğe zıplama oyunu. Farenizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Tatilde Barbie Tatilde Barbie tatile çıkmak için kıyafet seçemiyor. Ona siz yardımcı olacaksınız. Sağ taraftan istediğiniz kıyafetleri mouse(fare) ile Barbie nin üstüne bırakın. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Puzzle Barbie Puzzle Bu puzzle oyununda Barbie portresi ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

Barbie Odası Barbie Odası Barbie odasını düzenleyecek. Sizde ona yardımcı olacaksınız. Sol taraftaki menüden eşyaları yerleştirebilirsiniz. Barbie oyunları Tasimaoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.